Новини

Отримані для навчання дітей ноутбуки жінка з Кривого Рогу віднесла у ломбард

Поліцейські Кривого Рогу завершили розслідування та направили до суду обвинувальний акт стосовно жінки, яка привласнила два ноутбуки, отримані за державною програмою для дистанційного навчання.

367Переглядів

Наразі кримінальне провадження щодо зловмисниці передали до суду для подальшого розгляду.

Про це повідомляє  ГУНП в Дніпропетровській області.

25 жовтня 2024 року підозрювана отримала техніку від гімназії Саксаганського району для своїх дітей. Проте замість використання ноутбуків за призначенням, жінка здала їх до ломбарду, отримавши близько 7 тисяч гривень, які витратила на власні потреби.

Правоохоронці повідомили їй про підозру за частиною 4 статті 191 КК України, що передбачає відповідальність за привласнення або розтрату майна шляхом зловживання службовим становищем.

Раніше “Особи” також сповіщали: Підприємець завдав збитків бюджету Кривого Рогу на понад 700 тисяч гривень.

Залишити відповідь