Наразі кримінальне провадження щодо зловмисниці передали до суду для подальшого розгляду.
Про це повідомляє ГУНП в Дніпропетровській області.
25 жовтня 2024 року підозрювана отримала техніку від гімназії Саксаганського району для своїх дітей. Проте замість використання ноутбуків за призначенням, жінка здала їх до ломбарду, отримавши близько 7 тисяч гривень, які витратила на власні потреби.
Правоохоронці повідомили їй про підозру за частиною 4 статті 191 КК України, що передбачає відповідальність за привласнення або розтрату майна шляхом зловживання службовим становищем.
Раніше “Особи” також сповіщали: Підприємець завдав збитків бюджету Кривого Рогу на понад 700 тисяч гривень.



















