Новини

Підозрюваний у розкраданні понад 100 млн Дубинський вийшов з СІЗО під заставу у 60 млн грн

Бізнесмен з Кам’янського Леонід Дубинський вийшов з СІЗО.

588Переглядів

Леоніда Дубинського підозрюють у причетності до розкрадання 129 мільйонів гривень на реконструкції водоводу “Аули-Верхньодніпровськ”, що оплачувалася бюджетом Дніпропетровської області. 22 січня його та 3 інших підозрюваних затримали правоохоронці та взяли під варту.

28 січня стало відомо, що Дубинський вийшов з СІЗО. За нього внесли заставу у 60 мільйонів гривень.

Про це пише видання “Слово і діло” з посиланням на Вищий антикорупційний суд України (ВАКС).

“На рахунок Вищого антикорупційного суду надійшли 60 мільйонів гривень застави, внесеної за бізнесмена, якому нещодавно обрали запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з альтернативою внесення застави”, – сказала керівниця відділу комунікацій ВАКС Олеся Чемерис.

У суді на Дубинського поклали наступні обов’язки: не відлучатися із населеного пункту, в якому він проживає, без дозволу; повідомляти про зміну свого місця проживання та/або місця роботи; утримуватися від спілкування із низкою осіб; здати на зберігання закордонні паспорти та носити електронний браслет.

Раніше “Особи” також писали: “На виплати для спортсменів Дніпра у 2025 році щомісячно будуть виділяти 329 тис грн”.

1 коментар

Залишити відповідь