Платформа «Діалог влади та бізнесу» діє на базі Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України.
Про це повідомили в ДніпроОВА.
Для участі в обговоренні треба заповнити коротку реєстраційну форму за посиланням. Там зазначити свої питання. Вже під час zoom-конференції фахівці дадуть на них відповідь. Долучаться представники керівництва ОВА і Дніпропетровського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки.
Її запуск у регіонах ініціював президент Зеленський. Найперше, для оперативного реагування на виклики, з якими стикаються підприємці.
Раніше “Особи” також сповіщали: На Дніпропетровщині запустили «Діалог влади та бізнесу»: відбулась перша зустріч.



















