Новини

У Дніпрі сесії обласної та міської рад підтримали “План перемоги України” президента Зеленського

Депутати Дніпропетровської обласної ради зібралися на сесію. На порядку денному – План перемоги, ініційований президентом Зеленським. Голосування за нього, а також звернення до іноземних регіонів-партнерів.

424Переглядів

У стратегічному документі – п’ять кроків, які підсилять країну. Серед них економічний пункт й оборонні. А ще ініціативи, що допоможуть стримати агресора. Це й дозвіл на удари по військових об’єктах ворога та потужна зброя, що захистить від загроз.

Про це повідомляє Дніпропетровська ОВА.

«Завершилася сесія обласної ради. На ній депутати одноголосно підтримали План перемоги Президента. Його схвалили представники всіх фракцій. Так продемонстрували свою єдність у принципових питаннях – захисті України та її людей. Справедливого і надійного миру. Від імені мешканців Дніпропетровщини вони звернулися до регіонів-партнерів з різних країн», – зазначив начальник Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак.

Депутати закликали країни, асоціації та альянси, з якими область співпрацює, клопотати перед національними урядами, аби ті також підтримали План. Наголосили, що їхня рішучість важлива для втілення ініціативи.

«Майбутнє України – бути на рівних з усіма країнами-лідерами в Євросоюзі та НАТО. Йдеться про нашу безпеку, мир та гарантії для нашої держави, посилення її позицій. Саме цього стосується План перемоги Президента Володимира Зеленського. Ми повинні бути достатньо міцними, щоб завершити війну справедливо», – додав голова Дніпропетровської облради Микола Лукашук.

Наразі невідомо, чи голосували депутати облради також за підтримку таємних частин Плану, які не були представлені широкому загалу. Скоріше за все, місцеві депутати не можуть знати цих деталей президентського плану.

Аналогічну сесію провели і у міськраді Дніпра. Як написав мер Борис Філатов, депутати проголосували за підтримку Плану перемоги Президента, звернення до ВРУ, міст-партнерів та виділення майже 27 млн грн для допомоги постраждалим після останнього ракетного обстрілу рф.

Також Філатов повідомив, що він “просто зараз” вирушає до наших військових на позиції з новою допомогою від Дніпра. При цьому Філатов намагатиметься обʼїхати всі напрямки.

“Тож буду офлайн десь близько тижня”, – пише міський голова Дніпра.

Раніше “Особи” також сповіщали: На Дніпропетровщину приїхала делегація Всесвітнього фонду сиріт: подробиці візиту.

Залишити відповідь