Прикордонники затримали чотирьох чоловіків з Дніпропетровщини та Харківщини, які намагалися незаконно перетнути кордон з Румунією.
Про це повідомляє Державна прикордонна служба.
“В ході спілкування з затриманими стало відомо, що вони мешканці Дніпропетровської та Харківської областей. До прикордоння дісталися на таксі, а далі планували пішки пройти до Румунії, минаючи пункти пропуску”, — йдеться на сайті.
Стосовно затриманих склали матеріали про адміністративне порушення.
Раніше “Особи” також сповіщали: На кордоні затримали дніпрянина, який намагався дістатися Молдови на надувному матраці.




















1 коментар