Новини

Пограбував на залізничній станції: затримали жителя міста Верхівцеве

20-річний молодик заволодів рюкзаком потерпілої, у якому знаходилися мобільний телефон та особисті речі.

196Переглядів

Подія сталася на пероні однієї із залізничних станцій у Кам’янському районі. Жінка очікувала прибуття потяга та поставила на лавку рюкзак із речами. Раптово до неї підбіг незнайомий юнак, схопив рюкзак і втік. Потерпіла одразу звернулася до поліції.

Про це інформує ГУНП у Дніпропетровській області.

Поліцейські  Кам’янського РУП оперативно встановили особу зловмисника. Ним виявився 20-річний житель міста Верхівцеве.

Фігуранта затримали в порядку ст. 208 КПК України. За погодженням із Жовтоводською окружною прокуратурою йому повідомили про підозру у вчиненні кримінального правопорушення “грабіж” ( ч. 4 ст. 186 КК України), та обрано запобіжний захід — тримання під вартою.

Правоохоронці закликали громадян бути уважними на вокзалах та в інших місцях скупчення людей і не залишати особисті речі без нагляду.

Нагадаємо, що лише три дні тому у Дніпрі затримали 20-річного грабіжника.

Також “Особи” раніше повідомляли: У Кам’янському районі затримали двох грабіжників, які вбили пенсіонера.

Залишити відповідь