За даними слідства, фігурант розробив схему ввезення на територію України автомобілів без сплати при розмитненні обовʼязкових митних платежів.
Про це повідомляє ГУНП у Дніпропетровській області.
Для цього через благодійний фонд він оформляв автівки як «гуманітарку» для Збройних Сил України. Коли транспортні засоби були на території України – чоловік не передавав їх військовим частинам, а виставляв на продаж.
3 квітня, під час отримання грошей від покупця за авто у сумі 14 400 доларів, правоохоронці затримали зловмисника в порядку ст.208 Кримінального процесуального кодексу України.

Оперативники кримінальної поліції ГУНП спільно зі слідчими Дніпровського РУП Nº2 провели санкціоновані судом обшуки за місцем мешкання чоловіка, у гаражі та його автомобілі. Вилучили мобільні телефони, готівкові кошти, номерні знаки на транспортні засоби, чорнові записи, ключі від транспортних засобів, документацію, яка підтверджує факт ввезення авто як гуманітарну допомогу та транспортні засоби.

4 квітня слідчі, під процесуальним керівництвом Лівобережної окружної прокуратури міста, повідомили чоловіку про підозру за ч.3 ст.201-2 (продаж товарів гуманітарної допомоги з метою отримання прибутку, вчинене за попередньою змовою групою осіб під час воєнного стану) КК України.
Наразі підозрюваному обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Триває слідство
Раніше “Особи” також сповіщали: На Криворіжжі судитимуть підлітків, які підпалили авто військового.



















