Новини

Поліцейські Кривого Рогу врятували косулю, яку збило авто

На Криворіжжі на дорозі поліцейські помітили травмовану косулю та врятували її.

223Переглядів

Зранку 28 квітня дільничний офіцер поліції старший лейтенант поліції Кулізаде Канан та поліцейський сектору реагування патрульної поліції майор поліції Полохало Аліна під час руху до відділення поліції №9 Криворізького районного управління поліції на трасі помітили лежачу косулю. Вона була травмована, ймовірно, від удару транспортного засобу. Поліцейські відвезли косулю до ветклініки.

Виявилося, що внаслідок удару у тваринки переломи. Досвідчена ветеринарна лікарка Ульяна Протасова надала першочергову допомогу та допомогла зібрати кошти на лікування. Про це повідомили в ГУНП Дніпра.

“Завдяки людяності й злагодженим діям правоохоронців вдалося врятувати життя дикій тваринці. Поліція нагадує водіям бути особливо уважними й обережними на ділянках доріг, що пролягають поблизу лісів, де можливі раптові виходи тварин на проїзну частину. Знизьте швидкість! Зупиніться! Врятуйте життя!”, – йдеться у повідомленні.

Раніше “Особи” також писали: “У селах Дніпропетровської області, які потерпають від війни, оголосили обовʼязкову евакуацію сімей з дітьми”.

Залишити відповідь