23-річний фігурант завчасно придбав легкозаймисту речовину, якою надалі облив станцію одного з мобільних операторів, та підпалив.
Про це повідомляє ГУНП у Дніпропетровській області.
Як встановило слідство, зловмисник у грудні 2024 року відгукнувся на оголошення щодо легкого заробітку у Телеграм-каналі. Завдання кураторів держави-агресора полягало у вчиненні підпалів критичних об’єктів інфраструктури за грошову винагороду.
За вказівками росіян фігурант облив обладнання базової станції оператору мобільного зв’язку легкозаймистою рідиною й підпалив. Потім зафільмував вчинений злочини на камеру мобільного телефона та відправив російському куратору — це було обов’язковою умовою співпраці. Але обіцяних грошей за виконаний підпал так і не отримав.
Оперативники Синельниківського районного управління спільно з працівниками сектору кримінального аналізу встановили особу зловмисника і затримали його. Ним виявився 23-річний місцевий мешканець.
Слідчі повідомили затриманому про підозру в умисному знищенні або пошкодженні майна відповідно до ч. 2 ст. 194 КК України. Йому загрожує до десяти років позбавлення волі.
Раніше “Особи” також сповіщали: У Дніпрі групою осіб був вчинений умисний підпал.




















