Новини

Польща передала Дніпропетровщині потужні генератори

Забезпечення стабільної роботи інфраструктури наших міст залишається одним із ключових пріоритетів у цей складний час.

333Переглядів

Кривий Ріг отримав три генератори потужністю 320 кВт, 150 кВт та 60 кВт, що дозволить забезпечити безперебійну роботу міських закладів навіть у випадку екстрених відключень електроенергії.

Про це повідомив голова Дніпропетровської облради Микола Лукашук.

За його словами, Кривий Ріг входить до трійки міст нашої області з найбільшою кількістю внутрішньо переміщених осіб після Дніпра, і тому підтримка його інфраструктури є вкрай важливою.

Ця допомога стала можливою завдяки співпраці Дніпропетровської обласної ради та наших народних депутатів із Нижньосілезьким воєводством. Ми продовжуємо працювати над тим, щоб наші громади гідно пройшли опалювальний сезон, забезпечуючи комфорт і безпеку для кожного мешканця регіону, – зазначив Лукашук.

Крім того, Васильківській громаді Синельниківського району передали два генератори від європейських партнерів. Використовуватимуть їх у разі довготривалого відключення електрики. Зокрема, для школи та насосної станції.

Про це поінформували у ДніпроОВА.

«Ворог нищить енергетичну інфраструктуру, залишаючи людей без світла, тепла, води. Наша задача – у найкоротші терміни відновити надання послуг, забезпечити стабільну роботу важливих об’єктів. У цьому й допоможуть альтернативні джерела живлення», — зазначив селищний голова Сергій Павліченко.

Кожен з генераторів має потужність 10 кВт. Їх передали представники ЄС від Державного агентства стратегічних резервів Польщі.

Раніше “Особи” також писали: Нікополь отримав технічне обладнання для простору соціальної адаптації.

1 коментар

Залишити відповідь