Ініціатива реалізується в межах Програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2014–2025 роки, затвердженої обласною радою. Виконання програми забезпечує департамент соціального захисту населення ОВА, а контроль здійснює постійна комісія з питань науки, освіти, соціальної політики та праці.
Про це повідомляє голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук.
За словами посадовця, діти відвідували Міжнародний дитячий центр «Артек» у Закарпатті та Києві (Пуща-Водиця), де брали участь у тематичній зміні «Фестиваль зимових свят та традицій «Різдвяна казка в Артеку». Крім того, оздоровчий відпочинок проходив у Карпатах, зокрема в таборах «Соколята» й «Артек-Прикарпаття».
Особливу увагу приділили дітям, які втратили одного або обох батьків через війну. Завдяки благодійній організації «Сильні разом» вони змогли відвідати Литву, а фонд «Mountain Seed Foundation» організував для них подорож до Словенії.
Програма оздоровлення дітей продовжиться й у 2025 році. Батьки, які бажають, щоб їхні діти взяли участь у таких програмах, можуть звернутися до структурних підрозділів соціального захисту за місцем проживання або перебування (для переселенців).
Раніше “Особи” також сповіщали: У Кам’янському запрацював простір розвитку для дітей з аутичними розладами.



















