Про це повідомляє ГУНП у Дніпропетровській області.
Як з’ясували правоохоронці, злочин стався в одному із барів. Зловмисник із гаджетом вийшов на вулицю нібито для приватної розмови. Назад у заклад він так не повернувся. Потерпілий зрозумів, що його ошукали та звернувся до поліції.
Оперативники розшукали підозрюваного. Ним виявився 41-річний раніше судимий місцевий житель. Викрадений мобільний телефон вилучили.
5 січня зловмиснику повідомили про підозру у скоєнні кримінального правопорушення, (ч. 2 ст. 190, шахрайство) Кримінального кодексу України. Наразі вирішується питання про обрання йому запобіжного заходу. Триває досудове розслідування. Санкція статті передбачає обмеження волі на строк до п`яти років.
Правоохоронці радять: щоб не стати жертвою такого типу шахрайства, не давайте незнайомцям телефон у руки, чемно відмовте або зателефонуйте на потрібний номер самостійно і передайте необхідну інформацію. Громадяни, які не мають злочинних намірів, поставляться до цього з розумінням.
Якщо ви все ж таки потрапили на гачок шахраїв, не зволікайте – одразу телефонуйте на лінію «102».
Раніше “Особи” також писали: Мешканка Дніпропетровщини ошукала дружину загиблого військовослужбовця на півмільйона гривень.



















