Криворізькі прокурори скерували до суду обвинувальний акт стосовно колишньої головної спеціалістки відділу одного з виконкомів Криворізької міськради за фактом службової недбалості, що спричинила тяжкі наслідки.
Про це повідомляє Дніпропетровська обласна прокуратура.
У вересні 2022 році обвинувачена уклала договір з ТОВ на придбання 50 квадрокоптерів для підрозділів Сил територіальної оборони Кривого Рогу.
При цьому посадовиця належним чином не забезпечила контроль правильності використання бюджетних коштів, адже закуплені квадрокоптери перевищували ринкову ціну.
У результаті неналежного виконання своїх службових обов’язків місцевому бюджету завдано збитків на 1,5 млн грн.
З метою забезпечення відшкодування збитків прокурором направлено до суду цивільний позов.
Досудове розслідування здійснювали слідчі Криворізького РУП, оперативний супровід – Управління СБУ області.
Раніше “Особи” також сповіщали: За розкрадання 300 тис. бюджетних коштів повідомили про підозру чиновнику Дніпровської міськради.



















