21 червня близько 16.00 до поліції звернулась місцева мешканка. Жінка повідомила, що поки разом із сином перебувала в магазині, невідомий викрав велосипед, залишений біля входу до супермаркету.
Про це повідомляє ГУНП у Дніпропетровській області.
Під час проведення оперативно-розшукових заходів поліцейські виявили чоловіка, який пересувався на викраденому велосипеді в Індустріальному районі міста.
Правоохоронці Дніпровського РУП №2 затримали чоловіка. Крадієм виявився 46-річний неодноразово засуджений місцевий мешканець.

22 червня слідчі повідомили чоловіку про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.4 ст.185 (крадіжка) КК України. Максимальне покарання за злочин – до 8 років позбавлення волі.
Раніше “Особи” також сповіщали: У Дніпрі затримали містянина за крадіжку з приватного будинку.



















