4 червня під час патрулювання співробітники сектору водної поліції Дніпровського РУП спільно з рибоохоронним патрулем та поліцейськими офіцерами громади виявили двох чоловіків, які з гумового човна ловили рибу сітками — всупереч нерестовій забороні.
Про це повідомляє поліція Дніпропетровської області у Telegram.
Для документування правопорушення на місце події було викликано слідчо-оперативну групу Криворізького районного управління поліції.
За вказаним фактом дізнавачі відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 249 КК України.
Поліція Дніпропетровщини закликає громадян неухильно дотримуватися вимог природоохоронного законодавства. У разі виявлення порушень невідкладно повідомляйте за номером 102.
Раніше “Особи” також сповіщали: За тиждень браконьєри Дніпропетровщини завдали збитків на 1,3 млн грн.





















