Новини

Правоохоронці спіймали браконьєрів із незаконним уловом майже на 200 тисяч грн

Під час нерестової заборони на річці Інгулець у місті Кривий Ріг поліцейські викрили осіб, які за допомогою заборонених знарядь лову виловлювали рибу.

399Переглядів

4 червня під час патрулювання співробітники сектору водної поліції Дніпровського РУП спільно з рибоохоронним патрулем та поліцейськими офіцерами громади виявили двох чоловіків, які з гумового човна ловили рибу сітками — всупереч нерестовій забороні.

Про це повідомляє поліція Дніпропетровської області у Telegram.

Для  документування правопорушення на місце події було викликано слідчо-оперативну групу Криворізького районного управління поліції.

За вказаним фактом дізнавачі відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 249 КК України.

Поліція Дніпропетровщини закликає громадян неухильно дотримуватися вимог природоохоронного законодавства. У разі виявлення порушень невідкладно повідомляйте за номером 102.

Раніше “Особи” також сповіщали: За тиждень браконьєри Дніпропетровщини завдали збитків на 1,3 млн грн.

Залишити відповідь