Новини

Протягом дня росіяни нанесли майже 30 ударів по Дніпропетровській області

У неділю, 4 січня, росіяни застосовували дрони на артилерію для ударів по Дніпропетровській області. Побиті оселі, господарські споруди.

211Переглядів

Майже три десятки ворожих атак на регіон сталося протягом дня 4 січня.

Про це повідомив в.о. начальника ДніпроОВА.

По Нікопольському району російські війська били з артилерії, застосовували також FPV-дрони. Тероризували Нікополь, Червоногригорівську, Покровську, Марганецьку та Мирівську громади.

Понівечені пʼять приватних будинків, декілька господарських споруд, парник і гараж. Також є пошкодження на території ліцею.

На Синельниківщину противник скерував БпЛА. Горіла господарська будівля на території приватного подвірʼя у Васильківській громаді. Пожежу загасили.

У Грушівській громаді Криворізького району внаслідок атаки безпілотником побита приватна оселя.

У ніч на 5 січня на Дніпропетровщині оголошували повітряні тривоги. Втім, на щастя, всюди по області минулося без ворожих ударів.

Оборонці неба, за інформацією ПвК, збили в регіоні безпілотник противника.

Головні удари ворога цієї ночі сталися у Києві та області.  Внаслідок атаки БпЛА є загиблий, постраждалі та руйнування. Внаслідок атаки було знеструмлено місто Славутич. Усі об’єкти критичної інфраструктури перевели на резервне живлення. Місто забезпечене теплом і водопостачанням.

Раніше “Особи” також інформували: Яку частину Дніпропетровщини за даними DeepState захопив ворог у 2025 році.

Залишити відповідь