Новини

“При такій спеці скоро почнуться інфекції, холера”. У Кам’янському проходить мітинг за перегляд графіків відключень

12 липня у Кам'янському біля будівлі компанії ДТЕК проходить мітинг за "справедливий" розподіл електроенергії. До акції протесту долучилися близько 200 жителів міста.

345Переглядів

Мітингувальники вимагають зробити графіки відключень більш справедливими.

Про це повідомляє Суспільне.

Одна з мітингувальників Наталя розповідає, світло впродовж дня у неї є близько 4-6 годин. Майже 18-20 годин воно відсутнє.

“Холодильники, вся техніка може зламатися. Я їжу майже не готую, бо при такій температурі вона зразу псується”, — каже жінка.

“Люди кажуть, що в інших областях не так. У Вінниці взагалі світло не вимикають. У нас ні працювати не можна, нічого. Всі продукти псуються, а їм все одно. Скоро почнуться інфекції, холера, що завгодно без світла може бути”, — розповіла вона.

Станом на 12:00 представники компанії до мітингувальників не вийшли.

Журналістам вдалось поспілкуватися з представниками ДТЕК, їм відповіли, що позиція компанії незмінна, світло відключають за графіками, згідно зі вказівками Укренерго.

Що відомо про перевірку графіків відключень світла на Дніпропетровщині

Держенергонагляд перевірить застосування операторами системи розподілу (обленерго) графіків погодинних відключень та справедливого розподілу електроенергії в областях. Там зазначають, що Дніпропетровщина в лідерах за кількістю скарг. Тож, ймовірно, поглиблена перевірка розпочнеться саме з цієї області, після чого відбудеться ще у 5 – 6 регіонах.

Що відомо про петицію щодо “нерівномірного” розподілу електроенергії

Жителька Дніпра Світлана Тернова створила петицію на сайті Кабміну, в якій просять втрутитися в ситуацію щодо “нерівномірного” розподілу електроенергії.

За її словами, за деякими адресами у Дніпрі склалася катастрофічна ситуація через “нерівномірний та дискримінаційний” розподіл електроенергії компанією ДТЕК “Дніпровські електромережі”.

“Наразі деякі будинки та вулиці мають стабільне електропостачання, тоді як інші залишаються без світла від 7 до 18 годин на добу протягом тижня. Особливо важко це відчувається для мешканців груп 1 та 5, які постійно залишаються без електроенергії понад 16 годин на добу”, — зазначає вона.

Раніше “Особи” також сповіщали: Треба потерпіти: восени є шанс уникнути відключень світла, – Кудрицький.

Залишити відповідь