Біля 16.40 у Дніпрі пролунали вибухи.
Пізніше у ДніпроОВА повідомили про ракетний удар по місту.
Є постраждалі. За попередньою інформацією, це п’ятеро людей. Пізніше у ОВА додали, що через ракетну атаку у Дніпрі пошкоджений один із закладів освіти.
На щастя, в момент удару всі діти були в укритті. Це вберегло здоров’я та, можливо, й життя хлопців і дівчат.
Дякую за роботу педагогам. За їхні злагоджені дії. І ще раз прошу: завжди дотримуйтеся правил безпеки. Це рятує, – пише очільник ДніпроОВА Сергій Лисак.
Нагадаємо, що минулої ночі над Дніпром та областю збили дев’ять ворожих дронів-камікадзе.
Також вчора ввечері одну ракету росіян збили над Криворізьким районом, а пізніше друга ворожа ракета вибухнула поблизу житлових будинків. Була поранена жінка 1982 року народження.




















1 коментар