Біля 23 години 18 грудня ворог атакував двома ракетами Кривий Ріг.
Про наслідки ракетного удару о 7.30 19 грудня повідомив очільник ДніпроОВА.
За данимили Сергія Лисака, ніхто з людей не постраждав. Але пошкоджені інфраструктура, 2 дев’ятиповерхівки, лікарня, школа, магазин і 10 авто.
На місці працює штаб. Мешканці можуть отримати будматеріали, аби закрити побиті вікна.
Пізніше були оприлюднені фото з місця роботи штабу.
Лисак прокоментував:
Всю ніч у Кривому Розі тривала ліквідація наслідків ворожої ракетної атаки. Роботи продовжуються досі. Комунальні служби прибирають уламки, розгорнули гуманітарну місію благодійні організації.
Працює штаб допомоги. Там можна написати заяву на отримання матеріальної підтримки з місцевого бюджету.
З резерву міста завезені необхідні будівельні матеріали. Зокрема, osb-плити, плівка, рейки, цвяхи. Їх видають людям, чиї осели пошкоджені. Муніципальні ремонтні бригади готові допомогти усім, хто до них звернеться.
Нагадаємо, що ворог здійснив попередній удар балістичними ракетами по Кривому Рогу 6 грудня. Тоді у місті загинуло троє людей, а 9 грудня там оголосили день жалоби.
Також вночі агресор гатив по Нікопольщині – райцентру і Марганецькій громаді. Застосовував важку артилерію, РСЗВ “Град” та безпілотники.
Понівечені інфраструктура, підприємство, приватний будинок, гараж та вантажівка. Люди вціліли.
Також “Особи” раніше писали: Робота ППО, ворожі обстріли Нікопольщини: події війни у Дніпропетровській області цієї ночі.

























