Новини

Реформа МСЕК: що зміниться для мешканців Дніпропетровщини з 1 січня

З 1 січня 2025 року в Україні припинять свою діяльність МСЕК.

399Переглядів

У Дніпропетровській області з 1 січня прийом громадян здійснюватиметься лікарями на базі лікарень, а не окремими організаціями МСЕК. Туди також передадуть всі документи.

Про це повідомив голова ДОР Микола Лукашук.

“Пацієнти зможуть звертатися до найближчої лікарні для отримання направлення до спеціалістів залежно від характеру захворювання. Таким чином, нова система має зробити процес встановлення втрати працездатності прозорим, цифровізованим та орієнтованим на потреби кожної людини”, – додав Микола Лукашук.

Нагадаємо, що 22 жовтня 2024 року в Україні рішенням РНБО ліквідували МСЕК задля покращення доступності встановлення інвалідності для пацієнтів. Передбачається й обов’язкова цифровізація цього процесу через електронну систему охорони здоров’я, аби забезпечити прозорість процедур і знизити корупційні ризики.

До 31 грудня МСЕК працюють, приймають людей, надають висновки, довідки тощо як зазвичай.

Раніше “Особи” також писали: “У Дніпрі проведуть тренінг «Основи гуманітарного аналізу»”.

1 коментар

Залишити відповідь