Новини

Як Дніпропетровщина готується до зими

Дніпропетровщина продовжує підготовку до зими. Наразі область вже технічно готова розпочати опалювальний сезон.

265Переглядів

На підприємствах тепло- та водозабезпечення області створили запас палива. Коли розпочати опалювальний сезон — вирішують органи місцевої влади.

Про це повідомив начальник обласної військової адміністрації Сергій Лисак у своєму Telegram-каналі.

За його словами, фахівці перевірили справність мереж та обладнання. Де необхідно — ремонтували. Також провели пробні пуски системи.

“Особлива увага децентралізації системи. Продовжуємо забезпечувати критично важливі об’єкти генераторами. Ще 100 одиниць розподілимо найближчим часом”, — сказав посадовець.

Готові розпочати опалювальний сезон й чотири підприємства, які перебувають у підпорядкуванні облради. Вони забезпечують теплом споживачів П’ятихаток, Верхньодніпровська, частини Дніпра, 13 сіл та селищ. Також від них опалюються освітні, соціально-культурні, аптеки, спортивні та медичні заклади. Зокрема, обласна лікарня імені Мечникова.

“Для кожної громади та установи, які обслуговують наші підприємства теплопостачання, опалювальний сезон розпочнеться вчасно. Готові й до можливих відключень електроенергії. Котельні, школи та лікарні, об’єкти критичної інфраструктури повністю забезпечені генераторами. Це гарантує їхню безперебійну роботу навіть за умов екстрених ситуацій”, — написав голова облради Микола Лукашук.

Також готові до настання холодів й дорожники регіону. Цьогоріч на дорогах державного значення на Дніпропетровщині працюватимуть 148 одиниць дорожньої спецтехніки.

Крім того, заготовили 24,79 тисячі тонн матеріалів та 6,75 тисячі тонн солі, для посипання доріг.

Раніше “Особи” також сповіщали: У Дніпрі теплопостачальники повідомляють про готовність до опалювального сезону на 95%.

3 коментарі

Залишити відповідь