Новини

Робоча група «Прозорість і підзвітність» на Дніпропетровщині заощадила для бюджетів ще понад 2,5 млн грн

Цього разу пильне око робочої групи зупинилося на завищенні цін у закупівлях комунального підприємства на Криворіжжі та музичної школи у Дніпровському районі.

166Переглядів

Вартість одразу двох закупівель вдалося зменшити завдяки роботі групи «Прозорість і підзвітність». Загальна сума заощаджених коштів – понад 2,5 млн грн.

Про це повідомили у Дніпропетровській ОВА.

Перший тендер оголосило одне з комунальних підприємств Криворіжжя. Фахівці виявили завищену ціну на закупівлю рідкого хлору. У результаті замовник переглянув договір та зменшив його на 2 млн грн.

Музична школа у Дніпровському районі проводила торги на поточний ремонт приміщень. Тендер включав задорогі матеріали, порівняно з їх ринковою вартістю. Тож загальний кошторис скоротили на понад 500 тис грн.

Всього за час роботи групи «Прозорість і підзвітність» в Дніпропетровській області заощадили вже 1 млрд 7 млн грн бюджетних коштів.

Раніше “Особи” також інформували: У Дніпрі на озеленення міста у листопаді-грудні витратять 35 млн грн.

Залишити відповідь