Новини

Російські війська били по Нікопольському та Синельниківському районах Дніпропетровщини

Протягом вечора та ночі на 11 березня росіяни завдавали ударів по Нікоплльському та Синельниківському районах, а ворожі дрони літали над всією областю.

190Переглядів

Ввечері та вночі оборонці з ПвК “Схід” знищили в області 2 ворожі безпілотники.

Про це на ранок поінформував начальник ДніпроОВА.

Як пише Сергій Лисак, також ворог продовжував гатити по двох районах області, прилеглих до лінії фронту.

У Синельниківському районі внаслідок атаки є пошкодження на транспортному підприємстві. Люди не постраждали.

Продовжував агресор бити по Нікопольщині – райцентру, Марганецькій і Покровській громадах. Застосовував БпЛА та артилерію. Пошкоджені інфраструктура й п’ятиповерхівка.

Протягом минулого дня на Нікопольщині від ворожих ударів потерпали райцентр, Покровська, Марганецька, Мирівська громади. Агресор поцілив по району артилерією та безпілотниками. Понівечені лікарня, храм, підприємства, магазин, 3 господарські споруди, теплиця. Зайнявся легковик – вогонь автівку знищив. Пошкоджені ще 5 машин. Зачепило лінію електропередач та газогін.

По Синельниківщині 10 березня вдень росіяни влучили дроном-камікадзе і КАБами. Гучно було у Межівській та Новопавлівській громадах. Побиті сільськогосподарське підприємство і 7 приватних будинків.

На щастя, загиблих і постраждалих немає.

Раніше “Особи” також сповіщали: Над Дніпропетровщиною вночі збили 11 ворожих ракет та 9 дронів.

Залишити відповідь