Новини

Росіяни атакували два райони Дніпропетровщини, збито 2 ворожих БпЛА

А протягом минулого дня над областю збили ще 10 ворожих дронів. Є трагічні наслідки російських ударів у Нікопольському районі, де двоє людей загинуло і п'ятеро поранено.

200Переглядів

Агресор не припиняє атаки Дніпропетровської область.

Про наслідки нічних дій ворога на ранок поінформували посадовці ДніпроОВА та облради.

По Нікопольському району ворог бив з РСЗВ «Град», важкої артилерії. Застосовував також FPV-дрони. Потерпали райцентр, Марганецька, Червоногригорівська, Покровська громади. Є пошкодження на території підрозділу пожежно-рятувальної частини.

Скерував БпЛА противник і на дві громади Синельниківщини – Покровську та Межівську. Понівечена інфраструктура.

Скрізь минулося без загиблих і постраждалих.

За інформацією ПвК, захисники неба збили в області 2 БпЛА.  А протягом минулого дня захисники неба знищили над областю 10 ворожих БпЛА.

Важким видався недільний день 23 листопада для Нікопольщини. Ворог бив по райцентру, Покровській, Марганецькій, Мирівській, Червоногригорівській громадах. Застосовував FPV-дрони, БпЛА, артилерію.

Через один з ударів у Марганці двоє загиблих – 42-річна жінка та чоловік 39 років. Також у районі п’ятеро поранених. Це 59-річний чоловік і жінки 21, 48, 52 та 69 років. Стан останньої лікарі оцінюють як важкий.

“Внаслідок удару смертельні поранення отримав 39-річний водій ВАЗу та 42-річна жінка, яка сиділа на передньому сидінні машини. Ще одна 69-річна пасажирка без свідомості була доставлена до лікарні – жінка наразі перебуває у тяжкому стані. Машина після удару артилерії врізалась в дерево, на місці події працюють слідчі. Крім того, акубаротравми від влучання іншого FPV-дрону отримала 21-річна жінка, – уточнюють у поліції.

У населених пунктах сталося декілька займань. Понівечено майже десяток заправок. Пошкоджені інфраструктура, 2 п’ятиповерхівки, приватний будинок, магазин, гараж. Побиті й автівки, господарські споруди, газопровід.

На Грушівську громаду, що на Криворіжжі, росіяни скерували FPV-дрон. Минулося без постраждалих.

Як інформує ГУНП у області, внаслідок удару БпЛА по Васильківській громаді загорівся приватний будинок, де мешкав поліцейський з дружиною. Чоловік з жінкою отримали опіки та були доставлені до лікарні.

У Дніпрі збільшилася кількість потерпілих через нічну атаку, що сталася у суботу надвечір. На зараз їх 16.

У Павлограді та прилеглих містах ввечері знову зникла електроенергія. А з нею і водопостачання. Влада закликала мешканців Павлограда, Тернівки, Шахтарського та Юріївки зробити запаси води. Енергетики з’ясовують причини зникнення світла. Наразі не відомо, чи був це удар дроном, чи диверсія. Як повідомляється на сайті ДТЕК, час завершення ремонтних робіт – через добу.

Раніше “Особи” також інформували: Атаки росіян у кількох районах Дніпропетровщини: загинули дві жінки, знищені авто та будинки.

Залишити відповідь