Шестеро людей дістали поранень у Дніпропетровській області внаслідок російських атак за добу. Під ударами були Нікопольщина, Синельниківщина та Самарівщина.
Про це йдеться в ТГ-каналі Дніпропетровської ОВА.
40 разів атакував область безпілотниками, артилерією та авіабомбами.
На Нікопольщині росіяни били по Нікополю, Томаківській, Покровській, Марганецькій, Мирівській та Червоногригорівській громадах. Виникла пожежа. Пошкоджені приватний будинок, автівки та підприємство.
«Постраждали три людини, – інформує ОВА. – 58-річний чоловік госпіталізований в стані середньої тяжкості. Хлопець 17 років та чоловік 62 років лікуватимуться амбулаторно».
У Самарівському районі рашисти вдарили по Чернеччинській і Перещепинській громадам. Там понівечена інфраструктура.
На Синельниківщині – поцілили по Петропавлівській, Васильківській та Покровській громадах. Пошкоджені приватні будинки, гараж і літня кухня.
47-річну жінку ушпиталили в стані середньої тяжкості. Жінці 66 років і чоловіку 67 років допомогу надали на місці.
«15 ворожих БпЛА знищили цієї ночі у небі над областю підрозділи ПвК «Схід», – додають в повідомленні.
Раніше ми повідомляли, що росіяни під час атак по цивільній інфраструктурі почала використовувати боєприпаси зі збідненим ураном.



















