Новини

Росіяни били по двох районах Дніпропетровщини: є жертви та постраждалі

Через черговий ракетний удар по військовому полігону у Самарівському районі загинуло 12 та поранено 60 людей.

327Переглядів

Війська рф від вечора, вночі та зранку не полишали у спокої Нікопольщину.

Про це на ранок повідомив начальник ДінпроОВА.

Росіяни здійснювали артобстріли, застосовував дрони-камікадзе, скидав боєприпаси з БпЛА. Під ударом перебували Нікополь та Марганецька громада.

Постраждали троє чоловіків 68, 51 та 72 років. Усі госпіталізовані у стані середньої тяжкості.  На фото анонсу – евакуація одного з поранених.

Пошкоджені медзаклад, пожежна частина, магазин. Зачепило й лінію електропередач.

Протягом минулого дня, 1 червня,  по Нікопольщині ворог застосовував артилерію і дрони. Потерпали районний центр, Мирівська та Марганецька громади. Пошкоджені інфраструктура, пʼятиповерхівка, зачепило й мікроавтобус.

У першій половиін дня 1 червня по Самарівському російська армія завдала ракетного удару. Пресслужба командування Сухопутних військ повідомила, що внаслідок удару по полігону загинули 12 і отримали поранення понад 60 людей.

“Наголошуємо, що жодних шикувань чи масових зборів особового складу не проводилося. Після оголошення сигналу повітряної тривоги більшість особового складу перебувала в укриттях. Постраждалим надається вся необхідна кваліфікована медична допомога”, – сказано в повідомленні.

Через цю трагедію Командувач Сухопутних військ Михайло Драпатий заявив, що подає у відставку.

“Я прийняв рішення подати рапорт про відставку з посади командувача Сухопутних військ Збройних Сил України. Це усвідомлений крок, продиктований моїм особистим відчуттям відповідальності за трагедію на 239-му полігоні, внаслідок якої загинули наші воїни”, – пише Драпатий.

Реакції Верховного Головнокомандувача на цю заяву поки ще немає.

Раніше “Особи” також писали: Ворог бив безпілотниками та артилерією: як минула ніч на Дніпропетровщині.

Залишити відповідь