Війська рф від вечора, вночі та зранку не полишали у спокої Нікопольщину.
Про це на ранок повідомив начальник ДінпроОВА.
Росіяни здійснювали артобстріли, застосовував дрони-камікадзе, скидав боєприпаси з БпЛА. Під ударом перебували Нікополь та Марганецька громада.
Постраждали троє чоловіків 68, 51 та 72 років. Усі госпіталізовані у стані середньої тяжкості. На фото анонсу – евакуація одного з поранених.
Пошкоджені медзаклад, пожежна частина, магазин. Зачепило й лінію електропередач.
Протягом минулого дня, 1 червня, по Нікопольщині ворог застосовував артилерію і дрони. Потерпали районний центр, Мирівська та Марганецька громади. Пошкоджені інфраструктура, пʼятиповерхівка, зачепило й мікроавтобус.
У першій половиін дня 1 червня по Самарівському російська армія завдала ракетного удару. Пресслужба командування Сухопутних військ повідомила, що внаслідок удару по полігону загинули 12 і отримали поранення понад 60 людей.
“Наголошуємо, що жодних шикувань чи масових зборів особового складу не проводилося. Після оголошення сигналу повітряної тривоги більшість особового складу перебувала в укриттях. Постраждалим надається вся необхідна кваліфікована медична допомога”, – сказано в повідомленні.
Через цю трагедію Командувач Сухопутних військ Михайло Драпатий заявив, що подає у відставку.
“Я прийняв рішення подати рапорт про відставку з посади командувача Сухопутних військ Збройних Сил України. Це усвідомлений крок, продиктований моїм особистим відчуттям відповідальності за трагедію на 239-му полігоні, внаслідок якої загинули наші воїни”, – пише Драпатий.
Реакції Верховного Головнокомандувача на цю заяву поки ще немає.
Раніше “Особи” також писали: Ворог бив безпілотниками та артилерією: як минула ніч на Дніпропетровщині.



















