Новини

Росіяни били по Нікопольщині: є поранені, 4-місячна дитина у тяжкому стані

Ввечері та зранку 4 серпня під ударами росіян громади Нікопольщини. Там поранено троє людей, серед них 4-місячна дівчинка.

319Переглядів

До пізнього вечора неділі та сьогодні вранці ворог продовжував атакувати Нікопольщину. Бив FPV-дронами та скидав боєприпаси з БпЛА. Обстрілював з артилерії.

Про це повідомив начальник ДніпроОВА

За словами Сергія Лисака,  під ударом були Нікополь, Марганецька, Мирівська, Покровська громади.

Поранені троє людей, всіх доправили до лікарні. 4-місячна дівчинка – “важка”. Жінки 40 та 46 років – у стані середньої тяжкості.

Через артобстріл Марганця, що стався вчора надвечір, пошкоджене транспортне підприємство.

Оборонці неба знищили над областю 2 безпілотники, повідомили в ПвК.

Протягом минулого дня  було понад два десятки атак на Дніпропетрвщині. Ворог цілив по двох районах області.

По Нікопольщині агресор гатив з артилерії, скеровував на населені пункти БпЛА. Дісталося районному центру, Марганецькій, Мирівській, Покровській громадам.

Пошкоджені приватні підприємства, автокран, напівпричіп, ринок, магазин, дві адмінбудівлі, дитячий садок, чотири багатоповерхівки. Понівечені також приватна оселя, легковий автомобіль, парник. Зачепило й лінію електропередач. Через ворожі обстріли виникло декілька займань. Вогонь загасили.

По Маломихайлівській громаді на Синельниківщині російські війська застосували FPV-дрон. Сталася пожежа, яку рятувальники приборкали. Надвечір противник вдарив КАБами по Новопавлівській громаді.

Люди на щастя не постраждали.

Раніше “Особи” також писали: Від початку року Міноборони поставило для ЗСУ вже понад 1 млн FPV-дронів.

Залишити відповідь