З вечора і до ранку ворог продовжив атакувати Нікопольщину та Синельниківщину.
Про це на ранок повідомили керівники ДніпроОВА та обласної ради.
На Нікопольщині росіяни застосували безпілотники, обстрілювали з артилерії та РСЗВ «Град». Цілили по райцентру, Марганецькій та Мирівській громадах. Сталася пожежа, пошкоджена господарська споруда.
За уточненою інформацією через вчорашні атаки постраждав 21-річний чоловік.
По Межівській громаді Синельниківського району застосували БпЛА. Сталася пожежа.
В інших громадах області ніч минула без обстрілів.
Протягом дня, що минув, 11 вересня, ворог атакував Нікопольщину близько 40 разів – цілили безпілотниками й артилерією по райцентру, Марганецькій, Мирівській, Червоногригорівській та Покровській громадах.
У Марганці через удар дроном постраждали дві жінки 66 та 74 років. їм надали необхідну медичну допомогу. Сталися пожежі, пошкоджена лабораторія, 4 приватні оселі, 3 господарські споруди, адміністративна та двоповерхова будівля, гараж, знищені авто і мопед. Зачепило інфраструктуру та газогін.
Знову атакували Синельниківський район. Цілили БпЛА та КАБами по Покровській, Межівській та Миколаївській громадах. Пошкоджені 3 приватні будинки, адмінбудівля та підприємства.
За уточненою інформацією через ранковий удар по Маломихайлівській громаді постраждав 62-річний чоловік. Зруйнований приватний будинок.
В інших громадах області день минув без обстрілів.
Цієї ночі в небі над Україною не літали ворожі шахеди та ракети. Кіт Келлог знову до Києва приїхав. Це вже лакмус.
Загалом це третій візит спецпредставника Трампа до України за останні пів року. Попереднього разу Кіт Келлог відвідував Україну на День Незалежності 24 серпня. Тоді Зеленський нагородив Келлога орденом “За заслуги” І ступеня. Генерал відвідував українську столицю також 14 липня.
Раніше “Особи” також інформували: На Дніпропетровщині воїни-зенітники отримали сучасну техніку для збиття ворожих цілей.





















