Новини

Росіяни дронами атакували два райони Дніпропетровщини, збито 2 ворожих БпЛА

Ворожі дрони наносили удари у Нікопольському та Синельниківському районах.

358Переглядів

Агресор продовжував атакувати Нікопольщину дронами-камікадзе. Потерпали Нікополь і Марганецька громада.

Про це о 7.30 повідомив начальник ДніпроОВА.

За інформацією Сергія Лисака, на Нікопольщині пошкоджені адмінбудівля, 3 приватні будинки, лінія електропередач.

По Межівській громаді, що на Синельниківщині, ворог також вдарив безпілотником. Зайнялося авто. Понівечені приватна оселя і господарська споруда.Люди вціліли.

Вночі підрозділи ПвК “Схід” знищили над Дніпропетровщиною 2 БпЛА.

Протягом минулого дня, 21 квітня, агресор атмкував весь день Нікопольщину. Росіяни застосовували БпЛА та артилерію. Під ударом були райцентр, Мирівська, Покровська, Марганецька, Червоногригорівська громади.

Постраждали чоловік 66 років та жінка – 63. Обоє лікуватимуться амбулаторно.

Пошкоджені інфраструктура, фермерське господарство, 7 приватних будинків, 2 господарські споруди, дитячий спортмайданчик, газогони та лінія електропередач.

Нещасний випадок стався у Нікополі. 62-річна жінка наступила на ворожу міну. Потерпілу госпіталізували. На жаль, стан важкий. Лікарі надають їй всю необхідну меддопомогу.

Вдарив агресор і по Межівській громаді Синельниківського району. Минулося без загиблих та поранених.

Раніше “Особи” також інформували: Росіяни обстріляли КАБами страусів з Дніпропетровської області.

Залишити відповідь