Новини

Росіяни обстріляли лікарню в Нікополі: загинув чоловік

Російські війська поцілили артилерією по території лікарні.

358Переглядів

Там загинув 50-річного чоловіка. Медики боролися за його життя до останнього. Втім, на жаль, врятувати пораненого не вдалося.

Про це повідомив очільник ДніпроОВА.

За словами Сергія Лисака, також пошкоджена будівля закладу, гаражі, авто, лінія електропередач.

Кілька фото наслідків обстрілу оприлюднено.

Крім того, сьогодні біля 12 години  оборонці з ПвК “Схід” збили у Дніпропетровській області ворожий БпЛА.

Раніше сьогодні “Особи” також повідомляли, що у Нікополі ворог прицільно вдарив по території підрозділу ДСНС.

Залишити відповідь