Новини

Росіяни вбили енергетика ДТЕК під час обстрілу Дніпропетровщини

На Дніпропетровщині внаслідок масованого обстрілу російських терористів загинув енергетик ДТЕК Дмитро Петленко.

356Переглядів

Тіло енергетика знайшли під завалами під час проведення пошуково-рятувальних робіт.

Про це повідомляє  ДТЕК.

Дмитро Петленко працював на одній з теплоелектростанцій області. Російські окупанти вбили його під час виконання професійних обов’язків.

Чоловікові був 51 рік.

Дмитро присвятив цій професії понад 30 років життя. Тривалий час працював на Запорізькій ТЕС. Після окупації Енергодару працевлаштувався на іншу теплоелектростанцію компанії.

“Вічна пам’ять енергетику, який віддав життя за світло. Висловлюємо глибокі співчуття всім, хто знав та любив Дмитра. Ніколи не забудемо. Ніколи не пробачимо російських окупантів”, – написали в ДТЕК.

Раніше “Особи” також сповіщали: Росіяни здійснили масований ракетний обстріл України: що відомо.

Залишити відповідь