Злочин стався 2 квітня на одній з вулиць у селі Орлівщина. Троє юнаків зробили замовлення в закладі харчування, але не захотіли платити за нього. Коли під’їхав кур’єр – підлітки розпилили йому в обличчя газовий балончик та відібрали замовлення. Після цього втекли.
Про це повідомили в ГУНП Дніпропетровської області.
Цього ж дня поліцейські встановили та затримали трьох підозрюваних. Ними виявилися хлопці 15-ти та 16-ти років. Правопорушників затримали у порядку ст.208 Кримінального процесуального кодексу України.
“3 квітня слідчі, за процесуальним керівництвом Самарівської окружної прокуратури, повідомили затриманим про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.4 ст.186 (грабіж, вчинений в умовах воєнного стану) Кримінального кодексу України. Вирішується питання про обрання їм запобіжного заходу. Триває слідство”, – повідомили в поліції.
Раніше “Особи” також писали: “На Дніпропетровщині викрили міжрегіональну злочинну організацію та вилучили наркотиків на 20 млн грн”.




















