Новини

На Дніпропетровщині, Одещині та Черкащині затримали ще три групи підпалювачів, які працювали на ворога

СБУ та нацполіція затримали ще 7 поплічників російських спецслужб, які палили військові авто та об’єкти Укрзалізниці у трьох областях

263Переглядів

Для виконання ворожих завдань фігуранти використовували легкозаймисті суміші, а загоряння фіксували на відео, якими потім «звітували» перед рф.

Про це повідомляє СБУ у Telegram.

У такий спосіб фігуранти с подівалися одержати «легкі» гроші від своїх російських кураторів. Однак замість обіцяних коштів підпалювачі отримали підозру від українських правоохоронців.

Так, на Дніпропетровщині викрито двох 16-річніх мешканців Нікопольського району, які підпалили авто ЗСУ та релейну шафу поблизу важливої гілки залізничного сполучення.

Перед підпалами фігуранти виконували «перевіркові» завдання російського куратора, зокрема малювали «Z-графіті» на стінах будівель.

На Черкащині «по гарячих слідах» затримано двох жителів Умані віком 16 і 21 року, які протягом доби спалили мультівен та позашляховик ЗСУ, що проходили техобслуговування після виконання бойових завдань на фронті.

На Одещині затримано ще трьох молодиків, які підпалили вісім релейних шаф на залізничних лініях.

У такий спосіб ворог сподівався порушити логістику Сил оборони у напрямку південного фронту.

Наразі всім затриманим повідомлено про підозру. Фігурантам загрожує від 8 років тюрми до довічного позбавлення волі з конфіскацією майна.

Комплексні заходи проводили співробітники СБУ в Одеській, Черкаській та Дніпропетровській областях спільно з нацполіцією за процесуального керівництва обласних прокуратур.

Раніше “Особи” також сповіщали: На Дніпропетровщині затримали двох підлітків, які на замовлення рф спалили авто військових та релейну шафу.

Залишити відповідь