Новини

Шахтарське місто на Дніпропетровщині може лишитися цієї зими без опалення

Мова йде само про місто Шахтарське, яке до сьогодні називалося Першотравенськ.

3.97KПереглядів

На Дніпропетровщині роботи з підготовки до опалювального сезону виконані на 90%.

Про це повідомляє очільник ДніпроОВА Сергій Лисак.

Втім, за його словами, під питанням вчасного старту опалювального сезону опинився Першотравенськ (який з сьогоднішнього дня має назву Шахтарське).

Проблема виникла через борги перед енергетичною компанією за вугілля. Їх накопичилося чимало. Постачальник наполягає – погасити бодай минулорічні. Місто відповідає – коштів не вистачає.

“Аби відшукати рішення, знову стали до переговорів. Вислухали обидві сторони. Дискусія непроста. Втім, така ж ситуація нещодавно була і у Тернівці. Там вихід знайшли. Тому дав час до наступного тижня – дійти рішення, яке влаштує всіх”, – пише Лисак.

Він зазначив, що з теплом має бути кожен населений пункт Дніпропетровщини. А тим паче – край шахтарів.

Раніше “Особи” також інформували: Хто має право отримати 21 тис. грн на тверде паливо.

Залишити відповідь