Протягом доби, з ранку 17-го по ранок сьогодні, росіяни атакували Дніпровський, Самарівський, Нікопольський, Криворізький, Синельниківський та Кам’янський райони Дніпропетровської області.
Про це інформує в ТГ-каналі Дніпропетровська ОВА.
Ворог спрямовував безпілотники, артилерію та авіабомби. Четверо людей дістали поранень.
У Нікопольському районі під ударами були Нікополь, Червоногригорівська, Покровська, Марганецька та Мирівська громади.
Пошкоджені адмінбудівля, інфраструктура, багатоквартирні й приватні будинки, автомобілі.
Поранень дістали четверо чоловіків. Троє з них – 26, 63 та 69 років – лікуватимуться амбулаторно. Ще один постраждалий, 58-річний чоловік, госпіталізований у важкому стані.
«У Дніпровському районі противник завдав удару по Солонянській громаді, – йдеться в інформації. – Понівечені інфраструктура та приватний будинок».
У місті Самар пошкоджені адмінбудівля та інфраструктура.
На Криворіжжі росіяни цілили по Грушівській та Апостолівській громадах. Пошкоджені інфраструктура, приватні будинки й автомобіль.
У Кам’янському понівечене підприємство.
На Синельниківщині під ударами були Межівська та Васильківська громади. Пошкоджені приватні будинки й автомобілі.



















