Новини

Шість районів Дніпропетровщини були під ударами рашистів за добу

Ворог понад 50 разів атакував область.

111Переглядів

Протягом доби, з ранку 17-го по ранок сьогодні, росіяни атакували Дніпровський, Самарівський, Нікопольський, Криворізький, Синельниківський та Кам’янський райони Дніпропетровської області.

Про це інформує в ТГ-каналі Дніпропетровська ОВА.

Ворог спрямовував безпілотники, артилерію та авіабомби. Четверо людей дістали поранень.

У Нікопольському районі під ударами були Нікополь, Червоногригорівська, Покровська, Марганецька та Мирівська громади.

Пошкоджені адмінбудівля, інфраструктура, багатоквартирні й приватні будинки, автомобілі.

Поранень дістали четверо чоловіків. Троє з них – 26, 63 та 69 років – лікуватимуться амбулаторно. Ще один постраждалий, 58-річний чоловік, госпіталізований у важкому стані.

«У Дніпровському районі противник завдав удару по Солонянській громаді, – йдеться в інформації. – Понівечені інфраструктура та приватний будинок».

У місті Самар пошкоджені адмінбудівля та інфраструктура.

На Криворіжжі росіяни цілили по Грушівській та Апостолівській громадах. Пошкоджені інфраструктура, приватні будинки й автомобіль.

У Кам’янському понівечене підприємство.

На Синельниківщині під ударами були Межівська та Васильківська громади. Пошкоджені приватні будинки й автомобілі.

Залишити відповідь