Новини

Школи Дніпропетровщини отримали 10 нових автобусів

Громади Дніпропетровщини отримали нові шкільні автобуси.

422Переглядів

Десять нових шкільних автобусів придбали державним та місцевим коштом. Це машини вітчизняного виробництва. Ключі вручили представникам громад.

Про це повідомили в ОВА.

«Так, зараз всі ми зосереджені на підтримці військових. Втім, не забуваємо про майбутнє України – наших дітей. Дбаємо про їхню освіту. Все більше учнів повертається від онлайну за парти. А це значить, що навчальним закладам вкрай потрібен транспорт», – зазначив начальник Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак.

Нові автобуси отримали ліцей Синельниківського району, Солонянська громада та інші.

Це лише перша партія, придбана цьогоріч державним та місцевим коштом. Незабаром у різні райони області поїдуть ще 18 автобусів.

Раніше “Особи” також писали: “Новий навчальний рік у Дніпрі: у якому форматі працюватимуть школи”.

Залишити відповідь