Десять нових шкільних автобусів придбали державним та місцевим коштом. Це машини вітчизняного виробництва. Ключі вручили представникам громад.
Про це повідомили в ОВА.
«Так, зараз всі ми зосереджені на підтримці військових. Втім, не забуваємо про майбутнє України – наших дітей. Дбаємо про їхню освіту. Все більше учнів повертається від онлайну за парти. А це значить, що навчальним закладам вкрай потрібен транспорт», – зазначив начальник Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак.
Нові автобуси отримали ліцей Синельниківського району, Солонянська громада та інші.
Це лише перша партія, придбана цьогоріч державним та місцевим коштом. Незабаром у різні райони області поїдуть ще 18 автобусів.
Раніше “Особи” також писали: “Новий навчальний рік у Дніпрі: у якому форматі працюватимуть школи”.






















