За вересень із Донецької області поїздами виїхали 1780 жителів. Їх розселили у безпечніших регіонах України. Найбільше людей евакуювалися до Кіровоградської області.
Про це на брифінгу розповів начальник відділу з питань надання соціальних послуг департаменту соціального захисту населення Донецької ОВА Дмитро Пожарський, повідомляє “Суспільне”.
“У Кіровоградській області 430 людей, у Тернопільській області 161 особа, у Чернівецькій 147 осіб. По всій Україні по маршруту поїзда перевезли 1042 особи, з них 36 до Львівської області були безкоштовно розселені”, — повідомив чиновник.
Крайній евакуаційний потяг вирушив 2 жовтня із Павлограда на Дніпропетровщині до Чернівецької області. Наступний евакуаційний поїзд вирушить до Черкаської області у неділю, 6 жовтня. Виїжджати можна із домашніми улюбленцями.
Жителів Донецької області поселяють у гуртожитках або закладах, де люди мешкають безкоштовно.
“Договір підписуємо на півроку з можливістю пролонгації, тобто півроку людина живе безкоштовно. В цих гуртожитках, закладах, будинках для проживання, там живе не одна родина, але в кожної є своє приміщення. Місця для приготування їжі, належно обладнані санітарні кімнати. Там нормальні умови, в яких можна проживати, проте головне там безпечно”, – повідомив Дмитро Пожарський.
Раніше “Особи” також писали: “У Кривому Розі судитимуть чоловіка, якого підозрюють у переправленні військовозобов`язаного за кордон”.



















