Новини

Сорок нікопольських школярів стали переможцями обласних олімпіад

Не зважаючи на складну безпекову ситуацію, нікопольські діти продовжують успішно підкорювати вершини знань.

264Переглядів

Більше 60 учнів міських закладів освіти взяли участь в III-му (обласному) етапі всеукраїнських предметних олімпіад, які проходили дистанційно з 17 січня по 21 лютого.

З них 40 стали призерами, посівши 6 перших, 17 других та 17 третіх місць.

Про це повідомляє Нікопольська міська рада.

Серед 11 загальноосвітніх закладів міста, що виховали призерів, найкращі результати показали: ліцей №4 – 14 призерів, ліцей №5 – 7 призерів, ліцей №13 – 5 призерів.

За результатами олімпіад найкраще нікопольські школярі знають: історію (6 призерів), українську мову та літературу (5 призерів), математику, фізику та англійську мову (по 4 призери з кожного предмету).

Вітаємо всіх переможців та їхніх вчителів із заслуженим досягненням!
Ми впевнені, що це лише початок, і перед нашою молоддю велике майбутнє, – йдеться у повідомленні.

Раніше “Особи” писали: Дніпропетровщина отримала 1,7 тис. ноутбуків від ЮНЕСКО.

1 коментар

Залишити відповідь