Змагання проходили у Швейцарії. У них взяли участь 122 спортсмени, серед яких Софія Науменко — вихованка школи вищої спортивної майстерності Дніпропетровської обласної ради. Вона перемогла на Етапі Кубку Європи у класі EurILCA 2024 SUI.
Про це повідомив голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук у своєму Телеграм-каналі.
Микола Лукашук привітав Софію Науменко та зазначив, що спортсменка може стати переможницею Кубку Європи, якщо виграє наступні змагання – Europa Cup Czech Repubic.
“Вітаю спортсменку та її тренерів з перемогою! Дякую, що прославляєте Україну та Дніпропетровщину на міжнародній арені”, – написав Микола Лукашук.
Раніше “Особи” також писали: “Плавці з Дніпра вибороли дев`ять медалей на чемпіонаті України”.



















