Новини

Спортсменка з Дніпропетровщини перемогла на Етапі Кубку Європи

Софія Науменко з Дніпропетровщини виграла Етап Кубку Європи з вітрильного спорту.

306Переглядів

Змагання проходили у Швейцарії. У них взяли участь 122 спортсмени, серед яких Софія Науменко — вихованка школи вищої спортивної майстерності Дніпропетровської обласної ради. Вона перемогла на Етапі Кубку Європи у класі EurILCA 2024 SUI.

Про це повідомив голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук у своєму Телеграм-каналі.

Микола Лукашук привітав Софію Науменко та зазначив, що спортсменка може стати переможницею Кубку Європи, якщо виграє наступні змагання – Europa Cup Czech Repubic.

“Вітаю спортсменку та її тренерів з перемогою! Дякую, що прославляєте Україну та Дніпропетровщину на міжнародній арені”, – написав Микола Лукашук.

Раніше “Особи” також писали: “Плавці з Дніпра вибороли дев`ять медалей на чемпіонаті України”.

Залишити відповідь