21-25 вересня в Черкасах пройшла перша частина чемпіонату України в олімпійських класах яхт з вітрильного спорту. Єгор Самарін, Єлизавета Василенко та Софія Науменко — спортсмени Дніпропетровської ОШВСМ та Яхт-клубу «Січ» стали призерами в двох класах яхт.
Про це повідомили у Відділенні НОК Дніпропетровської області.
В класі 470 чемпіонами стали Єгор Самарін та Єлизавета Василенко. Вони здобули золоті медалі. В класі ILCA 6 срібною призеркою стала Софія Науменко.
Змагання пройшли за складних вітрових умов (слабкий вітер). Незважаючи на це, спортсмени з Дніпра показали гарний результат.
Раніше “Особи” також писали: “Веслувальники з Дніпропетровщини стали призерами міжнародних змагань”.




















