Новини

Спортсмени з Дніпропетровщини здобули 13 медалей на Чемпіонаті Європи зі стрільби

Троє спортсменів з Дніпропетровщини вибороли 13 медалей на Чеспіонаті Європи.

412Переглядів

Чемпіонат Європи зі стрільби кульової по рухомій мішені з 10 м та 50 м проходив з 26 серпня по 4 вересня у Плзені (Чехія). Вікторія Рибовалова, Аліна Ткалик та Роман Чадай привезли аж 13 медалей.

Про це повідомили у Відділенні НОК Дніпропетровської області.

Спортсменка Дніпропетровської ОШВСМ Вікторія Рибовалова завоювала 3 «золотих» та по одній срібній та бронзовій медалі! Вікторія також встановила рекорд Європи у вправі МГ-11А і виграла в цій дисципліні.

Вихованка ДЮСШ №7 Кривого Рогу та змінного складу ОШВСМ Аліна Ткалик змагалася серед юніорів та виборола 4 золотих, срібну та 2 бронзові медалі.

Спортсмен Дніпропетровської ОШВСМ Роман Чадай виборов «золото» у вправі ГП-11а в командному заліку.

Усі троє атлетів – вихованці криворізької школи стрільби.

Раніше “Особи” також писали: “Спортсменка з Дніпропетровщини виборола “золото” на Паралімпіаді-2024 з бігу на 400 метрів”.

Залишити відповідь