Команда Відділення НОК України в Дніпропетровській області привітала Софію Науменко та її тренера, а також всю Федерацію вітрильного спорту Дніпропетровської області з класним результатом виступу спортсменки на ІІ етапі Кубку Європи з вітрильного спорту.
Про це повідомляє Відділення НОК України в Дніпропетровській області у Telegram.
Софія отримала срібну медаль в класі ILCA6. Загалом в цьому класі змагались 14 спортсменок.
Змагання пройшли з 28 лютого по 2 березня в Копері (Словаччина).
Торік яхтсменка Софія Науменко стала чемпіонкою світу з вітрильного спорту у класах RS Aero.
Науменко – вихованка школи вищої спортивної майстерності, що підпорядковується Дніпропетровській облраді.
Раніше “Особи” також сповіщали: На чемпіонаті України у Львові стрільці з Дніпропетровщини здобули шість медалей.




















