Новини

Сучасне реабілітаційне відділення відкрили у Синельниківському районі

Рік на базі одного з медзакладів Синельниківщини працювали будівельники. Капітально ремонтували приміщення під реабілітаційне відділення.

291Переглядів

Роботи завершені, тож незабаром в ньому на стаціонарне лікування прийматимуть людей. Військових і цивільних, які потребують відновлення після важких поранень та хвороб.

Про це повідомили в ДніпроОВА.

«Приміщення під реабілітаційне відділення капітально відремонтували. Наново зробили покрівлю. Утеплили фасад. Замінили комунікації. Старі палати стали сучасними та з усіма зручностями. Кожна на двох пацієнтів. Загалом стаціонарних ліжок – 28», – зазначив начальник ДніпроОВА Сергій Лисак.

Є там також кімнати для персоналу, індивідуальної реабілітації та фізичного відновлення. Все облаштували меблями та необхідним обладнанням.

«Це дуже стара будівля. Зведена ще у 1936 році. Робіт було проведено чимало, щоб її оновити, і тепер отримали сучасне відділення, – додав генеральний директор медзакладу Петро Довгань. – Маємо також дві мультидисциплінарні команди. У них лікарі з фізичної реабілітації, ерго- та фізичні терапевти, логопеди, медсестри».

Подбали тут також про безбар’єрність. На вході обладнали зручні заїзди, всередині – спеціальний підйомник і ліфт. Автономність взимку забезпечить власна котельня. На випадок знеструмлення – генератори.

Реалізували проєкт на умовах співфінансування бюджетів області та міста Синельникове.

Раніше “Особи” також сповіщали: У Покровській громаді Синельниківського району відкрили сучасне реабілітаційне відділення.

 

Залишити відповідь