Новини

Суд тривав три роки: у Дніпрі виправдали жінку, яка вбила свого чоловіка

У Дніпрі суд виправдав Марину Полях, яка вбила свого чоловіка.

664Переглядів

Марину Полях звинувачували у вбивстві чоловіка. Вчора, 9 вересня, в Амур-Нижньодніпровському районному суді жінку визнали невинуватою та виправдали, оскільки не доведено, що в її діяннях є склад кримінального правопорушення.

Про це повідомляє кореспондентка “Суспільного” з зали суду.

“Суддя зачитав резолютивну частину вироку. Марину Полях визнали невинуватою та виправдали, оскільки не доведено, що в її діяннях є склад кримінального правопорушення”, – йдеться в повідомленні.

Відомо, що суд над Мариною Полях тривав три роки. Вона вважала себе невинною. Адже, за її словами, тривалий час вона потерпала від домашнього насильства й 38 разів зверталась до поліції перед тим, як взяти в руки ножа.

Раніше “Особи” також писали: “За стрілянину у Дніпрі поліція затримала 50-річного правопорушника”.

Залишити відповідь