Новини

Сумоїсти з Жовтих Вод стали призерами чемпіонату України

У травні 2025 жовтоводські сумоїсти у складі збірної України будуть боротися за нагороди на міжнародних змаганнях у Будапешті.

344Переглядів

Спортсмени з Жовтих Вод Кам’янського району здобули 14 медалей на чемпіонаті України з боротьби сумо.

Про це повідомили у Telegram-каналі міської ради.

Чемпіонат України з боротьби сумо серед молоді та дорослих проходив з 20 по 23 березня у Луцьку.

“Золото” у своїй віковій категорії виборов Максим Оводков.

Віцечемпіонами змагань стали — Анастасія Філіп’єва (дві медалі), Лілія Соха, Нікіта Науменко, Тимофій Коваленко (виборов дві медалі та виконав норматив на звання “Майстер спорту України”).

Третє місце посіли — Максим Оводков, Анастасія Філіп’єва, Лілія Соха (дві медалі), Нікіта Науменко (дві медалі), та Данііл Герасимов.

Крім того, Максим Оводков, Нікіта Науменко, Тимофій Коваленко, Анастасія Філіп’єва та Лілія Соха вибороли ліцензії на участь у чемпіонаті Європи з сумо, який пройде у травні 2025 року у Будапешті. Вони змагатимуться у складі збірної команди України.

Підготував спортсменів тренер Микола Дурнєв.

Раніше “Особи” також інформували: 500 нових робочих місць: у Жовтих Водах з’явиться індустріальний парк.

 

Залишити відповідь