На Дніпропетровщині за добу, з ранку 16 по ранок 17 червня 2026 року, внаслідок атак армії рф загинули три людини, ще троє дістали поранень. Понад 40 разів рашисти били по області артилерією та безпілотниками.
Про це інформують в ТГ-каналі Дніпропетровської ОВА.
Найважчі наслідки – у Нікопольському районі. Під ударами були Нікополь, Марганецька, Покровська, Червоногригорівська та Мирівська громади. Пошкоджені підприємства, адмінбудівля, магазини, собор, приватні будинки та автомобілі.
«Ворог поцілив FPV-дроном по людях, які пересувалися дорогою, – йдеться в повідомленні. – Обірвав життя матері та сина – жінки 87 років та чоловіка 51 року. Особу третьої загиблої людини зараз встановлюють правоохоронці».
Також поранена 77-річна жінка, вона лікуватиметься амбулаторно.
Вранці 17 червня росіяни знову атакували Нікопольщину безпілотниками: били по Нікополю, Мирівській та Покровській громадах. Понівечена інфраструктура, минулося без постраждалих.
У Кам’янському районі під атакою були Кам’янське і Криничанська громада. Пошкоджені заправка та автомобілі.
«Постраждали 61-річний чоловік та 36-річна жінка, – повідомляє Дніпропетровська ОВА. – Обидва лікуватимуться вдома».
На Синельниківщині росіяни поцілили по Дубовиківській громаді. Пошкоджений приватний будинок.
У Криворізькому районі противник завдав удару по Зеленодольській громаді. Про насладки не повідомляють.
Цієї ночі сили ППО збили 22 ударні БпЛА ворога у різних районах Дніпропетровщини.



















