Європейську технологію холодного асфальтування зараз застосовують комунальники Дніпра, щоб усунути аварійну ямковість на автошляхах.
Про це розказали дніпровські посадовці під час об’їзду міста, передає пресслужба міськради.
Нині ями ліквідовують по вул. Набережна Перемоги в районі скверу «Прибережний».
«Передусім – увага мостам, шляхопроводам та основним проїзним магістралям міста. Процес ремонту холодними асфальтобетонними сумішами не відрізняється від ремонту гарячим асфальтом. Його перевага – можна укладати за низьких температур.
Технологія дуже проста: спочатку ями фрезерують та ретельно очищують від випадкового сміття. Далі їх прогрівають та оброблюють рідкою бітумною емульсією для кращого зчеплення. І тоді вже засипаємо холодний асфальт. Така технологія використовується в європейських країнах», – каже начальник управління інфраструктури департаменту благоустрою та інфраструктури ДМР Дмитро Коробов.
Цьогоріч методом холодного асфальтування планують вкласти 4 тис. квадратних метрів асфальту. На сьогодні 1 тис. квадратних метрів вже відремонтували.
«Підкреслюю, що це тимчасовий ремонт. А вже влітку переробимо всі ці «латки» гарячим асфальтуванням», – розповів в.о.заступника міського голови, директор департаменту благоустрою та інфраструктури ДМР Олексій Самілик.
Також при інспектуванні чиновники виявили, що з укриття на ж/м Сокіл, 1 зникли два покажчика з написом «вихід».
«Випадки вандалізму в укриттях є великою проблемою. За минулий рік було пошкоджено чи розкрадено майно у 30 укриттях на загальну суму близько 350 тис. грн. Вкотре звертаємося до дніпрян із проханням дбайливо ставитись до міського майна. Адже все це – для вашого комфорту та безпеки», – підсумував Олексій Самілик.
Залізобетонне укриття на ж/м Сокіл, 1 розраховане на 40 людей, які одночасно можуть там перебувати. Має лави, урни для сміття та біотуалет поруч.




















1 коментар