Новини

У 37-річного мешканця Синельниківського району знайшли арсенал зброї

У Синельниківському районі правоохоронці знайшли у місцевого мешканця сховок з нелегальною зброєю: гранатами та автоматом Калашникова.

367Переглядів

37-річного місцевого жителя, який зберігав у власному будинку зброю та боєприпаси, затримали в порядку ст. 208 КПК України.

Про це повідомляє сайт ГУНП у Дніпропетровській області.

Санкціонований судом обшук у помешканні відбувся 12 січня в рамках кримінального провадження, відкритого за фактом зберігання наркотиків. В результаті за місцем мешкання раніше судимого чоловіка вилучили 10 гранат із запалами, автомат Калашникова із глушником, 90 набоїв та магазини до автомата, а також близько 150 г канабісу.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 263 Кримінального кодексу України (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами). 12 січня фігуранту вручили повідомлення про підозру. Йому загрожує від 3-х до 7 років позбавлення волі.

Процесуальне керівництво кримінального провадження здійснює Першотравенська окружна прокуратура.

Раніше “Особи” також інформували: У Павлограді викрили трьох громадян, причетних до колабораційної діяльності.

 

Залишити відповідь