Новини

У центрі Дніпра сварка між водіями завершилася стріляниною

У Дніпрі в центрі міста чоловік влаштував стрілянину. Йому повідомили про підозру.

1.02KПереглядів

Подія сталася 22 червня у людному місці на перехресті вулиць Святослава Хороброго та Воскресенської. Там виник конфлікт між двома водіями. У ході суперечки один із чоловіків дістав предмет, схожий на травматичну зброю та здійснив постріл, поранивши опонента. Після скоєного нападник втік.

Про це повідомили в ГУНП Дніпропетровської області.

Поліцейські встановили особу зловмисника. Ним виявився 38-річний мешканець Дніпра.

7 липня слідчі повідомили чоловіку про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 296 Кримінального кодексу України (хуліганство із застосуванням зброї). Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 3 до 7 років. Досудове розслідування триває.

Раніше “Особи” також писали: “У Кам’янському чоловік отримав опіки під час гасіння пожежі”.

Залишити відповідь