Біля 10.40 28 серпня ворог знову атакував Кривий Ріг. Ймовірно балістичною ракетою.
За повідомленням керівника ДніпроОВА Сергія Лисака, вкотре під удар потрапили цивільні. На зараз відомо про 3 постраждалих.
Пізніше з’явилось уточнення: постраждали п’ятеро людей. Четверо чоловіків – 29, 41, 44 та 60 років. У них осколкові поранення, забої, акубаротравми. Всі у лікарні в стані середньої тяжкості. Серед потерпілих і 54-річна жінка. Вона буде оговтуватися вдома.
У місті пошкоджені інфраструктура та авто. Також сталося займання.
Звук ракетного удару потрапив у телеефір, коли керівник Криворізької районної адміністрації Євген Ситниченко спілкувався з журналістами.
Обласна прокуратура першою оприлюднила фото з місця ворожого удару.
Розгорнуто міський Штаб допомоги людям з постраждалих будинків за адресою: Кривий Ріг, Героїв Підпільників, 36а (СШ №17).
Станом на 12.50 відомо вже про 8 постраждалих у Кривому Розі. Серед потерпілих також 64-річний та 29-річний чоловіки. Вони госпіталізовані у стані середньої тяжкості. А ще 18-річний хлопець, який лікуватиметься амбулаторно. У місті понівечений гаражний кооператив, 12 авто. Вибиті вікна у готелі.
Раніше “Особи” також інформували: Російська ракета зруйнувала готель у Кривому Розі, є загиблі.





















